Topint Group
Interiéry, exteriéry Výstavní expozice Projektové práce

GRAFICKÉ PRÁCE

Grafika

Součástí našich služeb je kompletní reklamní servis pro Vaši prezentaci. Zajistíme přípravu a výrobu propagačních předmětů i tiskovin. Kromě letáků, katalogů, vizitek a jiných prospektů Vám dodáme také reklamní předměty, stojany i velkoplošná loga, bannery či reklamy.

Pokud nemáte přesnou představu o podobě těchto předmětů, svěřte se do rukou našeho kreativního týmu. Navrhneme Vám všechny propagační materiály i dárkové předměty a zajistíme jejich výrobu a instalaci do expozice.

Vizualizace 3D

Nemáte rádí nicneříkající výkresy a nudné plány? My také ne. Kompletní projektová dokumentace je samozřejmě nezbytností při realizaci každého projektu, ale příliš se nehodí k posouzení celkového dojmu.

Spolu s architektonickým návrhem pro Vás zpracujeme 3D vizualizaci včetně simulace průchodu expozicí, která Vám rychle a srozumitelně představí náš návrh s celkovou dispozicí a působením na okolí. Fotorealistickou scénu si můžete prohlédnout z mnoha úhlů a snadno odhalit případné nedostatky či získat zcela novou inspiraci.

Projektování

Potřebujete navrhnout funkční a stylové řešení Vašeho výstavního stánku? Víte, že chcete zaujmout, ale nevíte přesně jak? Naše kompletní realizace expozic zahrnuje také počáteční architektonický návrh podle Vašeho zadání.

Vypracujeme Vám prostorové a výtvarné řešení expozice včetně interiérů s respektováním firemní identity nebo produktového designu. Dodáme Vám 3D vizualizace našich návrhů včetně animací a veškeré grafické návrhy. Nakonec Vám zpracujeme kompletní projektovou dokumentaci a technické řešení návrhů. Obraťte se na nás a zajistíme Vám kompletní návrh a realizaci Vaší expozice.