Interiéry, exteriéry Výstavní expozice Projektové práce

3D NÁVRHY A VIZUALIZACE

Většina občanů, jež se vydá cestou rekonstrukce nebo výstavby rodinného či soukromého objektu, povětšinou postrádá řádnou fantazii, která by jim umožnila představu jejich budoucí stavby. A právě s tímto problémem Vám může pomoci naše společnost Topint Group, která Vám kromě výsledného provedení stavebních činností, zajistí i velice propracované 3D návrhy a vizualizace.

Naši profesionální grafici a designéři Vám zabezpečí velice identický pohled na Vámi plánované a požadované bydlení. S pomocí moderních technologií budete moci nahlédnout do chystaného interiéru, který díky tomuto kroku můžete upravovat dle vlastní libosti. Zpracování 3D návrhu proběhne zhruba ve čtyřech základních krocích:

  • Sdělení Vašich požadavků, dispozičního řešení objektu a jednotlivých místností, případně samotných prvků a doplňků v interiéru.
  • Zpracování sdělených údajů a připravení 3D vizualizace.
  • Možnost dalších úprav předloženého návrhu. Díky speciálním aplikacím je možné měnit uspořádání nábytku nebo velikosti celých místností, malby či barvy podlahových materiálů a všech důležitých částí tak, aby celkový koncept odpovídal Vašim představám.
  • Předání finálních 3D návrhů s možností zpracování projektové dokumentace.

PRAKTICKÁ STRÁNKA 3D VIZUALIZACE

Nekupujte zajíce v pytli a využijte přínosné možnosti vyhotovení 3D návrhu, prostřednictvím kterého můžete zhmotnit naprosto libovolnou část Vaší nemovitosti. Proces, který Vám usnadní nejen volbu stavebních materiálů, ale také samotného vybavení domácnosti.

Řešení, které je v podání našich odborníků zcela bezkonkurenční možností pro výstavbu a vybudování vysněného obydlí. Vynaložte proto minimální finanční prostředky pro zpracování odpovídající 3D vizualizace, než abyste museli celý život obývat neideální a nedokonalý stavební objekt.

3D NÁVRHY A VIZUALIZACE

Naši profesionální grafici a designéři Vám zabezpečí velice identický pohled na Vámi plánované a požadované bydlení. S pomocí moderních technologií budete moci nahlédnout do chystaného interiéru, který díky tomuto kroku můžete upravovat dle vlastní libosti. - DALŠÍ REFERENCE -