Topint Group - Interiéry - Základové desky
Interiéry, exteriéry Výstavní expozice Projektové práce

ZÁKLADOVÉ DESKY

Základové desky jsou samotným základem jakékoliv stavby, jak ostatně název této důležité části objektů naznačuje. Vzhledem k tomu, že jde o stavební prvek, který v podstatě nese celou budovu, je třeba dbát na jeho kvalitní zpracování. To ostatně nespočívá pouze ve vylití betonové plochy, ale v mnoha dalších přidružených činnostech, které se pojí s tou či onou stavbou.

Nejideálnější cestou pro snadné, rychlé a především kvalitní vybudování základové desky, je volba profesionální stavební společnosti, která výsledné dílo zrealizuje s přihlédnutím k potřebným projektům, statickým povinnostem a jiným předpokladům.

Zhotovíme Vám základovou desku se vším všudy

Svěřte výstavbu základové desky nám, profesionálním odborníkům, kteří dbají na dodržování stavebních předpisů, užívání kvalitních materiálů a především na kvalitu výsledného díla. Realizace základové desky v našem podání má hned několik zásadních kroků, které jsou zapotřebí.

  • Přípravné a zemní práce – Zajistíme projektovou dokumentaci Vaší budoucí nemovitosti, následné vytyčení stavby a zemní práce, které spočívají ve vykopání základových pasů. Nedílnou součástí je i kompletní začištění výkopu.
  • Vybudování bednění a zhutnění materiálu – Po vybetonování základových pasů přichází na řadu výstavba ztraceného bednění, které obepíná budoucí základovou desku. Vnitřní plocha objektu je poté řádným způsobem zhutněna a doplněna adekvátními materiály, ať už štěrkem nebo kari sítěmi, které fungují jako zpevňující element základové desky.
  • Vylití základové desky – poslední fáze spočívá ve vylití základové desky, která je následně vhodným způsobem začištěna, případně ošetřena proti jakémukoliv praskání, vymrzání, apod.

Nenechávejte výstavbu základové desky náhodě a svěřte se do našich rukou. Díky špičkovým službám máte záruku dokonale provedeného díla. Neutrácejte za zbytečnou přemíru materiálu, který vynaložíte a upotřebíte právě v amatérských podmínkách, bez znalosti tohoto stavebního segmentu.