Interiéry, exteriéry Výstavní expozice Projektové práce

VÝMĚNA OKEN A DVEŘÍ

Okna patří mezi poměrně důležité oblasti libovolné nemovitosti, prostřednictvím kterých může docházet ke značným únikům tepelné energie. Jestliže patříte i Vy, mezi sortu lidí, jež disponují starými dřevěnými okny, jsme to právě my, kdo Vám může pomoci.

Kromě velké spousty stavebních a rekonstrukčních činností se zabýváme i výměnou oken. Procesem, který je doslova závislý na preciznosti, správném usazení a především vhodné volbě samotného okna. Z hlediska materiálového dodáváme nejčastěji tři typy oken:

  • Plastová
  • Hliníková
  • Dřevěná

Výběr plastového okna

Mezi nejpoužívanější z výše zmíněných materiálů patří jistě plast. Vše samozřejmě závisí na druhu stavby, ať už jde o soukromý či komerční objekt. Při volbě plastových výrobků dbáme na správný profil, který může disponovat hned několika komorami. Nejčastěji jsou to 5ti-komorová, až 7mi-komorová okna. Setkat se však můžete i s mnohem propracovanějšími modely. Velice zásadní vliv na celkovou tepelnou propustnost má hned několik prvků.

  • Tepelný rámeček
  • Složení plynu mezi jednotlivými skly
  • Šířka profilu
  • Množství použitých skel

Poslední zmiňovanou předností narážíme na otázku volby dvojskla nebo trojskla, které se stává daleko vyhledávanějším artiklem. S ním přichází na řadu i optimální a silnější profil, který přispívá k zamezení úniku tepla.

Dřevěná a hliníková EURO okna

Pakliže si chcete dopřát výtečnou a ekologickou kvalitu s přihlédnutím k výrazným úsporám energií, budou vhodnou volbou právě dřevěná EURO okna. Produkty, které jsou spojením jednoduchého designu a přírodního materiálu. Opakem toho mohou být hliníková okna, která působí daleko moderněji a představují neomezenou škálu barevných variant.

Odborná montáž a výměna oken

Výběrem správného výrobku máte za sebou pouze polovinu úspěchu. Ta druhá totiž závisí právě na vhodné montáži nového okna, ať už jde o demontáž nebo novostavbu. Naši odborníci Vám v tomto případě nabídnou letité zkušenosti, které se pojí s precizností a přesností. Užívány jsou také pěny vysoké kvality, které odolávají nejen slunnému, ale i zimnímu počasí.