Topint Group - Interiéry - Rekonstrukce střech
Interiéry, exteriéry Výstavní expozice Projektové práce

PRECIZNÍ REKONSTRUKCE STŘECH

Prší Vám do domu a potřebujete opravit střechu? Plánujete rekonstrukce střech, na které si chcete najmout opravdové odborníky z tohoto segmentu? Pak čtěte dál…

Naše společnost Topint Group provádí odborné rekonstrukce střech, které si vyžádá buď stáří původních tašek, nebo výstavba nového domu, případně komerčního objektu. Specializujeme se na všechny druh střech a střešních materiálů, ať už jde o varianty betonové, pálené či plechové.

Rekonstrukce střech se vším všudy

Zmíněné činnosti leží především na bedrech našich specialistů, jež zaštiťují hned několik důležitých úkonů, které jsou zapotřebí pro kompletní rekonstrukce střech.

  • Klempířské práce
  • Pokrývačské práce
  • Tesařské práce
  • Demolice střech
  • Montáže libovolných střešních doplňků a atypických prvků

Okuste kvalitní rekonstrukce střech

Prostřednictvím našeho týmu zkušených odborníků Vám případné rekonstrukce střech dokážeme nejen zrealizovat, ale také navrhnout. Profesionální poradenství v oblasti výstavby střešní krytiny je totiž nedílnou součástí našeho bohatého portfolia služeb.

Rekonstrukce střech jsou prováděny v několika fázích, které vedou k bleskovému dokončení kompletní zakázky. Nemusí to být pouze finální pokládka střešní krytiny, ale také vykonstruování vazby dané střechy, laťování, pobíjení nebo instalace střešních fólií. Specializaci a dlouholetou praxi máme také ve vyzdívání komínů, montáži střešních oken a hromosvodů, na které zajistíme i odpovídající a potřebné revize.

Rekonstrukce střech na celý život

Vzhledem k tomu, že se pyšníme kvalitou zpracování a dlouhověkostí námi provedených rekonstrukcí střech, aplikujeme na střechy rodinných domů, kancelářských budov a průmyslových objektů pouze ověřené střešní materiály, které povedou ve spojení s precizní pokládkou, k maximální spokojenosti zákazníka.