Topint Group - Interiéry - Půjčovna aut
Interiéry, exteriéry Výstavní expozice Projektové práce

PŮJČOVNA AUT

Chcete si zapůjčit spolehlivý a moderní vůz, který budete využívat buď krátkodobě, nebo dlouhodobě? Okusit férového jednání, přistavení vozu na libovolném místě a hlavně nízké ceny za zmíněný pronájem? Potom vsaďte na naši společnost Imperial Next s.r.o., která má v nabídce kupříkladu špičkový a luxusní vůz Audi A6 a spoustu dalších.

Dopřávat si totiž můžete technicky prověřená vozidla, která si zle zapůjčit narůzně dlouhá období, ať už je to den, týden nebo měsíc. Mezi naše nejlevnější vozy patří XYZ, který můžete mít na jediný den za XYZ Kč. Lákavá nabídka, která se vzhledem k dalším službám pouze stěží odmítá. Pakliže totiž využijete naši půjčovnu aut, máte jistotu, že v ceně naleznete:

  • Asistenční služby na Vašich cestách v tuzemsku, ale také zahraničí
  • Povinné ručení a havarijní připojištění
  • Neomezené množství najetých kilometrů

Autopůjčovna pro každého

Díky nabídce vozů v naší půjčovně můžeme uspokojit široké spektrum klientů. Mohou to být rodiny s dětmi na víkendové dovolené nebo obchodní manažery a businessmany, kteří doslova vyžadují luxusní a reprezentativní vůz. Kromě ekonomické a exkluzivní kategorie nechybí ani vozy prostorné či sportovnější.

Topint Group Vám přistaví vozidlo dle Vašeho přání, stejně tak si ho i vyzvedne na Vámi sděleném místě. Užijte si zážitek při řízení luxusního vozu Audi A6 a zapomeňte na svých cestách na jakoukoliv starost o vlastní dopravní prostředek. Obzvlášť, když Vám nabízíme tak pestrý vozový park a především takové ceny.