Topint Group - Interiéry - Pronájem lešení
Interiéry, exteriéry Výstavní expozice Projektové práce

PRONÁJEM LEŠENÍ

Chystáte se na rekonstrukci svého rodinného domu? Potřebujete udělat fasádu na komerčním objektu, kde vlastníte prostorné kanceláře? Pak nás neváhejte oslovit, protože Vám můžeme nabídnout velice levný pronájem lešení. Stavebního prvku, bez kterého se Vaše plánovaná rekonstrukce pravděpodobně neobejde.

Lešení nabízíme již od ....Kč za m2 na období jednoho měsíce. Součástí pořizovacích nákladů je samozřejmě i výstavba a následná demontáž celého lešení. Nemusíte tedy ztrácet čas těmito kroky a můžete se rovnou vrhnout do práce. V závislosti na Vašich požadavcích Vám můžeme nabídnout různé druhy lešení:

  • Modulové lešení
  • Pojízdné lešení
  • Fasádní lešení

Kvalitní a lehké lešení, které se pyšní svojí pevností, odolností a především stabilitou. I tento zmíněný fakt bude do značné míry přínosem hlavně pro Vaši bezpečnost při pohybu po lešení. Omezováni nebudete ve své podstatě ani výškou lešení.

VŠESTRANNÝ PRONÁJEM LEŠENÍ

Naše služby jsou využívány také zákazníky, kteří vyžadují pronájem lešení kolem naprosto specifických budov, jako jsou divadla, kostely a jiné historické stavby. Vzhledem k dlouholetým zkušenostem v tomto oboru Vám přislíbíme nejen velice atraktivní cenu za pronájem lešení, ale také kvalitu samotné výstavby.

Pokud navíc v průběhu rekonstrukce narazíte na jakékoliv problémy se zapůjčeným lešením, provedete Vám okamžitý servis v podobě opravy nebo adekvátní náhrady poškozené části. Limitováni nebudete ani objemovým požadavkem na Vámi plánované rekonstrukce. Neutrácejte zbytečně finance za nové a drahé lešení, když pro jeho jednorázové užití můžete zvolit náš ekonomický pronájem.