Topint Group - Interiéry - Prodej podlahových krytin
Interiéry, exteriéry Výstavní expozice Projektové práce

PRODEJ PODLAHOVÝCH KRYTIN

Rádi bychom Vám nabídli komplexní servis v oblasti prodeje, montáže i pokládky luxusních podlahových krytin.

Profesionální služby

Díky našim zkušenostem a praxi v oboru jsme schopni vám zajistit precizní zpracování zakázky, realizaci podlahy dle vašich představ. Vyberte si z nabídky našich služeb, prohlédněte si vzorníky a materiály podlahových krytin. Jsme schopni navrhnout váš interiér tak, aby přesně odpovídal Vaší představě.

Individuální přístup

V rámci našeho širokého spektra služeb jsme schopni zajistit individuální přístup ke každé zakázce. Nejste odborník a chcete novou, krásnou podlahu? Poradíme Vám. Vymyslíme řešení na míru, vytvoříme návrh a dohodneme se na konkrétní realizaci pokládky podlahy, plovoucí podlahy, podlahy z masivu, vrstvené podlahy či laminátové podlahy.

Nejmodernější technologie

Využíváme těch nejmodernějších technologií a to při celé realizaci projektu. Vybíráme jen ty nejlepší materiály. V případě vašeho zájmu vybereme nejvhodnější materiál do daného prostoru, jsme schopni nechat vytvořit materiál či profil na míru, přesně dle vaší představy.

Potřebujete vyměnit podlahu ve Vašem bytě? Nevíte jakou technologii zvolit? Přemýšlíte o podlahovém vytápění nebo jen potřebujete renovovat Vaše staré parkety?

Kontaktujte nás a získáte mnohaleté zkušenosti z oblasti pokládky a rekonstrukcí podlah. Dodáváme a instalujeme podlahy předních evropských výrobců podlahovin. Provádíme kompletní rekonstrukce podlah včetně úprav betonových podkladů obytných prostor i venkovních dílen, garáží a sklepů. Připravujeme prostory pro instalaci podlahového vytápění. Obraťte se na nás a zhotovíme Vám cenovou nabídku zdarma. Poradíme Vám s výběrem materiálů a doporučíme vhodnou technologii. Provádíme pokládku všech podlahovin na trhu. Díky velkému výběru materiálů, barev a vzorů dnes může být spokojený opravdu každý. Můžete si vybrat podlahu z masivních parket s uklidňujícím vzhledem přírodního materiálu, které pokládáme do pravidelných anglických vzorů. Rádi Vám nainstalujeme ekologicky šetrnou korkovou podlahu s příjemným měkkým a teplým povrchem. Na přání dodáváme elegantní kamenné podlahy s velmi dlouhou životností vhodné do pasivních domů. Máme tradiční masivní prkna s přirozeným vzhledem a typickou kresbou dřeva, které snadno vytvoří pravou atmosféru domova. Pro milovníky plovoucích podlah nabízíme dřevěné vrstvené podlahy nejlepších značek vhodné i pro podlahové vytápění a laminátové podlahy s praktickými užitnými vlastnostmi a dokonalou imitací dřeva či kamene. Těm kdo upřednostňují spíše nízkou cenu a rychlou pokládku doporučíme některou z vinylových podlah s velkým množstvím vzorů, vysokou životností a snadnou údržbou.

Kromě pokládky samotné podlahy instalujeme také tepelné a hlukové izolace včetně parozábran. Provádíme broušení podkladů pod lepené i plovoucí podlahy a pokládku nových betonových podlah s různými povrchovými úpravami. Nový betonový základ je vhodný především k lepení dlažby a pod linoleum či koberec. Do komerčních prostor jako jsou haly, dílny, sklady nebo garáže instalujeme betonovou podlahu se vsypem a lesklou vypálenou pvrchovou úpravou. Na přání nainstalujeme betonovou podlahu s velkou rovností nezbytnou do provozu s vysokozdvižnou technikou. Pro renovaci staré betonové podlahy provádíme lití samonivelačních cementových stěrek. Pro vyrovnání výškových nerovností můžeme nabídnout pokládku cementových potěrů a pro podlahové vytápění lití anhydritových podlah.

Rádi provedeme kompletní renovaci Vašich masivních i parketových podlah včetně tmelení spár, broušení, lakování a aplikace barevných olejů. Provádíme montáž dřevěných roštů a záklopů i terasových systémů kolem chodníků, teras či bazénů. Poskytujeme poradenství v oblasti pokládky a renovace podlah. Obraťte se na nás a poradíme Vám s výběrem materiálů a s výpočtem všech nákladů. Připravíme návrhy možných technologických řešení s kompletním finančním rozpočtem a rádi se zhostíme instalace zvolené varianty.