Interiéry, exteriéry Výstavní expozice Projektové práce

PLOTY, CHODNÍKY, TERASY

Součástí jakékoliv nemovitosti není pouze samotný objekt, jenž může sloužit pro trvalé bydlení nebo podnikatelské záměry. Nedílnou částí těchto staveb bývají také ploty, chodníky, terasy a další prvky, které mohou hrát poměrně zásadní roli. I v této oblasti jsme schopni svým klientům nabídnout prvotřídní a špičkové služby, které vychází z dlouholeté praxe a desítek realizovaných projektů.

Různé druhy plotů

Plot je ve své podstatě velice důležitým prvkem jakéhokoliv obydlí. Jde i doplněk, jež Vás určitým způsobem odděluje od samotného okolí, ať jsou to silnice, sousedé či jiné nemovitosti. Z hlediska konstrukce Vám můžeme nabídnout opravdu cokoliv.

  • Pletivové ploty
  • Zděné ploty – KB bloky, kámen, či jiný okrasný materiál
  • Kovové ploty
  • Dřevěné ploty

V rámci komplexnosti Vám zajistíme také posuvné brány, branky a řadu dalších novodobých produktů, které patří k naprosto běžným standardům oplocení.

Chodníky a terasy

Kolem celé nemovitosti a v její bezprostřední blízkosti nesmí chybět ani chodníky, jež budujeme z nejrůznějších materiálů, od dlažby, po speciální bloky, kámen a jiné výrobky. Použity mohou být i vzorce, které budou působit hezčím a propracovanějším dojmem

Při realizaci rodinných domů nezapomínáme ani na praktické terasy, které Vám dokážeme navrhnout, vyprojektovat, z-vizualizovat a ve finále také vybudovat. Vzhledem k tomu, že jsou na terasu kladeny poměrně vysoké nároky, co se týče designu, umíme pracovat s libovolnými materiály od klasického kamene, až po exotické dřeviny. Vyhotovíme Vám nápadité plochy, které mohou být napojeny na pergoly, bazény a jiné prvky v okolí domu.