Topint Group - Interiéry - Obchodní jednotky a showroomy
Interiéry, exteriéry Výstavní expozice Projektové práce

OBCHODNÍ JEDNOTKY A SHOWROOMY

Naše praktické zkušenosti a odborné znalosti sahají také do komerčního sektoru, který představují typické obchodní jednotky a showroomy libovolného zaměření, vzhledu nebo velikosti. Nový obchodní dům musí mít určitou tvář, koncept a smysluplnost, o kterou se postará tým našich zkušených architektů a projektantů.

Profesionální řešení šité přímo na míru

Předejte nám své myšlenky a naši specialisté z daných oblastí je zhmotní do podoby výsledného díla. Proces celé výstavby může mít hned několik fází.

  • Zpracování projektové dokumentace a navržení interiérů
  • Odsouhlasení jednotlivých částí stavby zákazníkem
  • Příprava stavebního místa, zajištění materiálů, realizace výstavby
  • Dokončovací práce dle přání klienta

Odborný přístup a komplexní stavební práce

Obchodní jednotky vyžadují z hlediska výstavby profesionální přístup a plánování jednotlivých částí objektu, proto je třeba jejich realizaci svěřit pouze prověřeným a zkušeným odborníkům, mezi které patří i naše společnost. Dokážeme Vám zajistit několik variant 3D návrhů, vizualizací a následných úprav dle Vašeho přání.

Teprve s námi se Vám dostane komplexních služeb, v jejichž rámci budete figurovat jako pouhý kontrolor, dirigent a investor celé stavby. Spolehněte se na pracovní postupy, které jsou realizovány pod záštitou zkušených odborníků a za využití moderních nástrojů. Pak bude Vaše stavba kvalitním a plnohodnotným dílem.

JEDNACÍ MÍSTNOSTI