Topint Group - Interiéry - Kuchyně, obývací pokoje, ložnice
Interiéry, exteriéry Výstavní expozice Projektové práce

KUCHYNĚ, OBÝVACÍ POKOJE, LOŽNICE

Máte zájem o výměnu Vaší zastaralé a nepraktické kuchyně? O rekonstrukci kompletního obývacího pokoje nebo ložnice? Pak své interiéry svěřte nám, stavební společnosti Imperial Next s.r.o., která je nápaditým tvůrcem nejen celých nemovitostí, ale také samotných interiérů a domácností. Díky zkušeným architektům a návrhářům Vám dokážeme vykouzlit osobitý a kreativní design, který bude vycházet z Vašich osobních potřeb. To vše spojeno s moderní a výtečnou 3D vizualizací.

Pořiďte si luxusní kuchyně

Nejčastějším prvkem pro rekonstrukci v této oblasti obydlí, je bezpochyby kuchyňská linka, která může souviset s obměnou podlah nebo podhledů, jež jsou realizovány buď prostřednictvím sádrokartonových konstrukcí, nebo jakkoliv jinak. Z pohledu zákazníka jde o povětšinou o požadavky na kuchyně:

  • Moderní
  • Rustikální
  • Klasické

Na základě vkusu daného klienta je předkládána bohatá volba materiálů, barevných odstínů, nadstandardních prvků a samozřejmě výstavba šitá přímo na míru Vašeho prostoru.

Pohodlný obývací pokoj a ložnice

Stejně odborných a novodobých služeb se Vám dostane také při rekonstrukci obývacího pokoje nebo ložnice. I v tomto případě je s pomocí nápaditých designerů navržena budoucí podoba místnosti, kterou následně vystřídají samotné realizační práce.

  • Pokládání libovolných typů podlah
  • •Vybudování příček, otvorů a opracování dalších částí nemovitosti
  • Rozvody datových sítí nebo elektřiny
  • Malířské práce, začištění a dokončovací činnosti

Výsledkem naší krátkodobé, finančně přijatelné a oboustranně znamenité spolupráce budou vzhledově originální prostory, které Vám budou k dispozici pro každodenní trávení volného času a výtečný odpočinek.

Svěřte rekonstrukce a výstavby jakéhokoliv charakteru právě nám. Zkušeným expertům, kteří se o Vaše budoucí a lepší bydlení postarají se vším všudy a především velice rychle.

BYTOVÉ JEDNOTKY

Chystáte se na plánované rekonstrukce bytu? Bojíte se však odborných stavebních činností, které přestavby bytů vyžadují? Nezoufejte, protože s naší pomocí výsledného díla bez problémů dosáhnete. - DALŠÍ REFERENCE -