Interiors, exteriors Exhibitions Project services

KASINA, HERNY, NOČNÍ KLUBY

Chcete zásadním způsobem změnit dosavadní vzhled Vašeho nočního klubu? Vybudovat zcela jiné uspořádání kasina, které bude podléhat moderním a novodobým trendům? Nebo plánujete kompletní výstavbu netradiční a zcela originální herny, která se bude výrazným způsobem lišit od zbývající konkurence? Pak jsme tu právě my, Topint Group.

Herny a noční kluby na míru

V případě realizace jakéhokoliv podniku ve zmíněném duchu, je třeba přihlížet k mnoha faktorům, jež ovlivňují jeho výslednou podobu, uspořádání interiéru a spousta dalších věcí, které rozhodují o úspěchu herny, kasina nebo nočního klubu

A právě v těchto ohledech Vám můžete být plně nápomocni. Díky našim dlouhodobým zkušenostem Vám dokážeme připravit propracovaný návrh se vším všudy. Již na počátku naší spolupráce budete obeznámeni s časovou náročností pro výstavbu kasina a také náklady, které si vyžádá rekonstrukce herny. Profesionálně zpracovaná 3D vizualizace bude pouze utvrzením Vašich představ a požadavků.

Odborný přístup a komplexní stavební práce

Díky našim komplexním službám se nemusíte starat o naprosto žádné úkony týkající se stavby nebo rekonstrukce nočního klubu. Nabídneme Vám:

  • Demontážní a bourací práce spojené s potřebnou likvidací materiálů
  • Předložení 3D návrhů pro lepší orientaci a představu budoucího vzhledu
  • Stavební práce prováděné od podlah, až po stropy, včetně všech rozvodů a datových sítí

Tým našich zkušených odborníků pokrývá naprosto všechny oblasti týkající se tohoto druhu nemovitostí. Dokážeme Vám zajistit špičkovou bezpečnost objektů, kamerové systémy, speciální nasvícení interiérů a vše, oč budete mít zájem. Důvěřujte v tomto případě preciznosti a odpovědnosti, jež Vám předložíme za velice slibných cenových podmínek.

KASÍNA A HERNY

Díky našim komplexním službám se nemusíte starat o naprosto žádné úkony týkající se stavby nebo rekonstrukce nočního klubu. - DALŠÍ REFERENCE -