Topint Group - Interiéry - Chaty a chalupy
Interiéry, exteriéry Výstavní expozice Projektové práce

CHATY A CHALUPY

Výstavba nebo rekonstrukce jakékoliv chaty a chalupy může být poměrně složitou činností, kterou není schopen absolvovat každý z Vás. Pro usnadnění a především samotnou realizaci jednotlivých úkonů jsme tu my – zkušená firma s mnohaletou praxí, která dodržuje přísné stavební postupy, používá kvalitní materiály a finální práce provádí dle přání konkrétního zákazníka.

Chaty a chalupy mohou být poměrně specifickou oblastí, která si žádá individuální přístup a znalost daného prostředí. Pakliže se jedná o historické, dřevěné nebo roubené objekty, platí tento fakt dvojnásob. V případě rekonstrukce Vám zajistíme služby různého charakteru.

  • Fasády a vnější omítky
  • Vnitřní zednické práce
  • Odizolování nemovitosti
  • Veškeré elektrické, plynové nebo vodovodní rozvody
  • Střešní krytinu, okna, dveře a další části objektů

Výstavba nové chaty nebo chalupy

V případě požadavku na vybudování nové chaty nebo chalupy je třeba přihlížet ke spoustě technických předpokladů, které doprovází tyto rekreační objekty. Naše služby pro Vás však budou úsporou drahocenného času i v tomto případě. Zajištěn Vám bude komplexní servis, který pokrývá nejen prvopočáteční plánování, projekt, stavební povolení, ale především jednotlivé fáze výstavby. Profesionální architekt Vám navrhne koncept celé stavby, která může být ověnčena prvky dobových a historických chalup – dřevěné venkovní obložení, kamenné valby a jiné doplňky.

Díky našim neomezeným službám se postaráme o Vaše chaty a chalupy s tím nejodbornějším nadhledem. Ať už jde o malé chaty pro občasné rekreování nebo plnohodnotně obyvatelné několikapodlažní chalupy.