Topint Group - Interiéry - Bytová jádra a koupelny
Interiéry, exteriéry Výstavní expozice Projektové práce

REKONSTRUKCE BYTOVÝCH JADER

Netrapte se se svým starým vzhledem bytového jádra a využijte jednu z našich kvalitních služeb, kterou je přestavba bytového jádra libovolného rozměru a rozsahu.

Už dlouhou dobu se řadíme mezi odborníky a zkušené realizátory staveb, kteří provádí také rekonstrukce bytového jádra v Praze. Proces, během kterého je nahrazen Váš současný interiér, nejčastěji koupelna, popřípadě kuchyně, za nový a designově zajímavější prvek domácnosti. Rekonstrukce bytových jader provádíme u jakýchkoliv staveb a panelových domů.

Efektivní renovace bytového jádra

Vzhledem k našim bohatým zkušenostem v různých oborech stavitelství a všestrannému portfoliu služeb, Vám zajistíme nejběžnější pracovní procesy, které sebou nesou grafické navrhování a přípravu budoucích prostor, přesný rozpočet realizace, nákup Vámi zvoleného stavebního materiálu, výběr nábytku a bytových doplňků, až po vyřízení všech administrativních záležitostí, které mohou rekonstrukce bytových jader doprovázet.

Zkušenosti v rámci rekonstrukce bytových jader

Na základě dlouholeté praxe v oboru Vám v momentě navázání spolupráce zajistíme tým prověřených a zkušených pracovníků, který využívá moderní realizační a stavební nástroje současné doby. Díky časové flexibilitě dokážeme rekonstrukce bytových jader Praha provést ve velice krátkém čase, po dohodnutém termínu s Vámi. S maximální péčí a odborným přístupem se postaráme také o likvidaci jakéhokoliv nepotřebného materiálu z původní zástavby nebo toho, který si vyžádala přestavba bytového jádra.

Renovace bytových jader jsou v našem podání zárukou kvalit, dokonalé spolupráce a precizního provedení. Rekonstrukce bytového jádra může být poptána jako celek, tedy komplexní proces, během něhož jsou uskutečněny všechny patřičné úkony od A až do Z. Naše rekonstrukce bytového jádra Vás zkrátka nezklame.

REKONSTRUKCE KOUPELNY

Na počátku oboustranně zajímavé spolupráce bude diskuze týkající se Vašich představ a výsledného návrhu rekonstrukce koupelny Praha. S pomocí moderních počítačových aplikací Vám zajistíme 3D návrh, na jehož základě bude započato samotné budování. Další fáze výstavby a rekonstrukce koupelen jsou zhruba následovné:

  • Zbourání a zlikvidování původního koupelného jádra
  • Vyzdění nových příček a jejich opracování
  • Instalace elektrických rozvodů, vody, odpadu a patřičných otvorů pro efektivní vzduchotechniku
  • Obložené stěn a pokládka dlažby
  • Montáž sanitární techniky a jednotlivých komponent koupelny

Výsledkem přínosné rekonstrukce koupelny je posléze předání hotového díla zákazníkovi, který musí být s celkovou realizací vždy a za každých okolností spokojen.

Koupelny – rekonstrukce během několika dní

Námi prováděné rekonstrukce koupelen Praha jsou povětšinou kompletně realizovány během několika dní tak, aby byl každodenní režim klienta žijícího v bytě, narušen opravdu minimálně. Při provádění jednotlivých úkonů rekonstrukce koupelny Praha jsou přítomni pouze zkušení a léty prověření pracovníci, kteří jsou schopni poskytnout hodnotné rady a poradenství ve svém oboru. Koupelny – rekonstrukce za výbornou.

BYTOVÉ JEDNOTKY

Chystáte se na plánované rekonstrukce bytu? Bojíte se však odborných stavebních činností, které přestavby bytů vyžadují? Nezoufejte, protože s naší pomocí výsledného díla bez problémů dosáhnete. - DALŠÍ REFERENCE -