Topint Group - Interieure - Autotransport
Interiéry, exteriéry Výstavní expozice Projektové práce

AUTODOPRAVA

Poptáváte spolehlivého a prostorného autodopravce s řidičem? Hodil by se Vám Ford Transit, prostřednictvím něhož byste se mohli v klidu a pohodlně přestěhovat? V tom případě využijte našich dlouholetých služeb, kterými zásobujeme současný trh. Ač je naší hlavní pracovní náplní především stavební činnost, jsme schopni nabídnout i autodopravu na té nejvyšší úrovni.

A právě stěhování libovolných věcí, ať už jde o stavební materiály, pracovní nástroje nebo klasický nábytek, dokážeme zajistit a zrealizovat se vší opatrností a především rychle. Pakliže využijete našich služeb, dostane se Vám:

  • Osobitého jednání a velice individuálního přístupu
  • Cenové nabídky za přepravu, ještě před započetím samotného stěhování
  • Spolehlivých pracovníků, kteří šetrný způsobem přepraví jakkoliv rozměrné zboží, které pojme Ford Transit
  • Rychlosti a dochvilnosti
  • Pojištění přepravovaného sortimentu, apod.

Ford Transit s řidičem

Ve smluvený den a hodinu budete mít přistaven nákladní automobil Ford Transit s řidičem na předem dohodnuté místo, ze kterého jsme schopni odvést téměř cokoliv. V rámci profesionálního stěhování jde o nejrůznější materiály, které představuje výpočetní a kancelářská technika, nábytek a řada dalších předmětů, jež lze nalézt jak v soukromém, tak firemní segmentu.

Využijte spolehlivou a především opatrnou autodopravu v našem podání, díky které ušetříte nejen svůj drahocenný čas, ale také vlastní síly. Okuste autodopravu Imperial Next s.r.o., která Vám prezentuje ty nejzajímavější ceny na současném trhu.